Autobusem do Chorvatska

Doprava má charakter pravidelné linky a probíhá moderními autobusy, které splňují veškeré požadavky k cestování na dlouhé vzdálenosti.

OblastIstrieKvarner
Ostrov Krk
Severní Dalmácie
Střední Dalmácie
Makarská riviéra
Omiš a okolí
poloostrov Pelješac
LokalityNovigrad Pješčana Uvala Poreč Premantura Pula Rabac RovinjCrikvenica Novi Vinodolski Baška Krk Malinska - Vantačiči Njivice Punat ŠiloBiograd na Moru Drage Pakoštane Pirovac Turanj Vodice Primošten RogoznicaBrist Čaklje Gradac Igrane Makarska Podaca Podgora Živogošče DučeOrebič
Zpáteční jízdenka
pro 1 osobu
2 500 Kč2 600 Kč2 700 Kč2 800 Kč3 000 Kč
Nástupní a svozová místa - příplatky
Cena Města
Zdarma Brno, Mikulov, Praha
400 Kč Beroun, České Budějovice, Dobříš, Chomutov, Jihlava, Mladá Boleslav, Písek, Plzeň, Příbram, Vyškov
500 Kč Hradec Králové, Jablonec Nad Nisou, Liberec, Most, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem

Další nástupní místa lze zajistit po dohodě s CK.

Cestovní podmínky autobusové dopravy

V termínech 3.6.2023 - 16.9.2023 nabízíme možnost zajištění autobusové dopravy.
Využíváme služeb prověřených přepravců, přeprava má charakter pravidelné autobusové linky (tzn. bez hostesek či autobusových delegátů, místenky se nevystavují na konkrétní sedadlo - lze však přihlédnout k přáním či zdravotním problémům klientů).
Vzhledem k nízké ceně jsou obsazována všechna místa v autobuse (vč. poslední řady sedadel). Každý cestující (i malé děti) musí mít své sedadlo. CK si vyhrazuje právo vyloučit z přepravy osoby podnapilé či vulgárně se chovající vůči ostatním osobám, a to bez nároku na jakoukoli náhradu.
V ceně za osobu je zahrnuta i přeprava 1 příručního zavazadla do 5 kg a 1 zavazadla o hmotnosti 15 - 20 kg (v zavazadlovém prostoru). Domácí zvířata není možné přepravovat.
CK si vyhrazuje právo na změnu hodiny odjezdu, případně i změnu trasy a svozů i v den odjezdu v důsledku kontinuálního prodeje do posledního dne. Z uvedených nástupních míst může CK organizovat svozy i ve spolupráci s jinou CK a mezi příjezdem k místu přesedání a odjezdem autobusu může vzniknout i větší časová prodleva. Jako svozové dopravní prostředky jsou vedle autobusů využívány i mikrobusy, osobní automobily.
Pokud je na trase menší počet osob než 6, má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného). CK si vyhrazuje právo nahradit svoz proplacením jízdného pravidelné hromadné dopravy (autobusové linky, vlak). CK si vyhrazuje právo ve výjimečných případech svoz zcela zrušit (zrušení svozu nemůže být uznáno jako důvod ke zrušení celého zájezdu).CK si vyhrazuje právo na možnost přestupu klientu z autobusu do osobního automobilu či mikrobusu v cílové zemi pobytu (přestup se uskuteční v cílové zemi pobytu a následně budou klienti rozvezeni do jednotlivých letovisek).
Je nutné vzít na vědomí, že po území ČR nemusí trasa vždy vést nejkratším směrem k hraničnímu přechodu. CK nenese odpovědnost za případné zpoždění a za následky z toho vyplývající pokud k tomuto zpoždění došlo skutečností, kterou CK nemohla ovlivnit ani jí zabránit.

Apartmány u moře pronajímáme již od roku 1996