Apartmány - ostrov Vrgada

Maličký ostrov Vrgada patřící ke skupině Severodalmatských ostrovů. Okouzlí nejednoho svého návštěvníka. S pouhými 230 stálými obyvateli představuje nedosažitelnou atmosféru klidu a pohodlí ve světě jinak běžného občana žijícího v civilizovaném světě.
Na ostrově zaslouženě přezdívaném oázou klidu si každý bude připadat jako novodobý Robinson.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: zelené ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou destinaci.

Apartmán ANTONIO 6 - Vrgada

(kód objektu: 10959)

Lokalita: Ostrov Vrgada - Vrgada
Nejbližší pláž: 350 m
Maximální počet osob: 6
Parkování:
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 2
Obchod: 350 m
Restaurace: 350 m
Cena od: 11 900 Kč za týden

Moderně a luxusně zařízený apartmán vzdálený 350 m od pláže. Hostům k dispozici venkovní bazén s lehátky, gril, Wi-Fi a klimatizace (v ceně). Možnost pobytu s domácím zvířetem za poplatek …

Detail ubytování

Doplňující obsah

O ostrově Vrgada

Na ostrově Vrgada o rozloze 3,7 km² se nachází pouze jedna stejnojmenná osada. Ostrůvky lemující jeho pobřeží zůstávají neobydlené.
Nejvyšším bodem ostrova je vrch Srabljinovac s výškou 112 m. Kromě lesů a úrodného pole zasazeného mezi dvěma vápencovými hřbety se při pořeží rozkládají malé oblázkové pláže. Stejně jako na jiných ostrovech Chorvatska je hlavní činností obyvatel rybolov, chov ovcí a pěstování různých plodin.
Turisty sem lákají pěkné pláže, čisté moře a nedotčená příroda, na své si přijdou i vyznavači vodních sportů.

Památky na ostrově Vrgada

V severovýchodní části ostrova se nachází již zmiňovaná osada Vrgada zasazená v zátoce Luka. Kouzlo jí dodávají okolní borové háje. Dominantou města je farní kostel sv. Trojice, opodál se nachází předrománský kostelík sv. Ondřeje z 9. století.

Ubytování ostrov Vrgada

Najdeme zde hned dvojici apartmánů přímo v letovisku Vrgada. Oba apartmány jsou v jednom domě, jsou tedy velmi vhodné například pro spřátelené rodiny.

Apartmány u moře pronajímáme již od roku 1996